18 Mart Kişisel Gelişim Zirvesi

Görsel Okuryazarlık Atölyemiz

Hepimizin en büyük çabası çocuklarımız için iyi şeyler yapmak. Bazen iyi yapmaya çalıştığımız şeyleri yanlış yöntemlerle yaptığımızda farkında olmadan çocuğumuzun dünyasında düzelmesi zaman alan hasarlar bırakıyoruz..

Cumartesi günü çocuklar için “Görsel Okuryazarlık Atölyemiz” başlıyor bilenler vardır. Çocuklarınızla çıkın gelin
Niye mi?

(daha&helliip;)

Sınav Kaygısı ve Motivasyon

Motivasyon eğitimi ile öğrencilerin kendi potansiyellerinin farkına varmaları, olumsuz duygularla baş edebilmek ve olumlu bakış açısı geliştirebilmek için yöntem destekleri verilmesi amaçlanmıştır.

Kaygı ve strese dair bilinmeyenler, yanlış bilinenler ile ilgili bilgilendirmelerin yanı sıra nasıl baş edileceğine dair teknikler verilecektir. (daha&helliip;)

Hafıza Teknikleri ve Beyni Etkili Kullanma Teknikleri Eğitimi

Öğrenmeyi kalıcı yapan, bilginin anlam kazanması ve gerektiğinde kullanılmasında en önemli etkenin hafızamız olduğunu bilmeyen var mı? Öğrenmek, bilgiyi hafızaya kayıt edemedikten sonra bir anlam ifade eder mi?

Hızlı öğrenmek, bilgiyi ilk defasında ve kalıcı hafızaya kaydetmek demektir. Bu seminer ile beyin gücümüzü keşfederek, zihinsel potansiyelinizi ortaya çıkarmakla kalmayıp,öğrenme kavramlarını ve buna ilişkin teknikleri uygulayacağız. (daha&helliip;)

Filizlenen Hayatlar Sessizliğin Sesi Oluyor

Yaşadığımız bu dünyadan geriye sadece iyilik kalacaktır! Çünkü iyilik ölümsüzdür.
Ülkemizde sayıları 3 milyona yaklaşan işitme engelli var. Onlarla aramızdaki tek engel ses.
Gelin bu engeli hep beraber kaldıralım.

Filizlenen Hayatlar Eğitim ve Danışmanlık Merkezi olarak Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında bünyemizde yapacağımız İşaret Dili Eğitim Programımız başlıyor. (daha&helliip;)